Hakkımızda

Hakkımızda

Avcılar Böcek ilaçlama Firması olarak uzun yıllardan beri bu sektörde zararlı haşere türlerine karşın etkin mücadeleler ortaya koymuş bulunmaktayız. Başarılı hizmet sürecimiz 10 yılı aşmış ve memnuniyetlerle durumda. Avcılar ilaçlama firması olarak geçmiş tarihimize bir dönüp baktığımızda hiçbir başarısızlığı, müşteri memnuniyetsizliğini hatırlamıyoruz. Uzun yıllara dayanan Avcılar Böcek İlaçlama hizmetlerimiz tamamen başarılı ilaçlama uygulamalarıyla, memnun olmuş müşteri kitleleriyle dolu bulunmakta.

Haşere olarak tanıdığımız zararlı canlı türlerinin hangi zaman kapımızı çalacağı kesinlikle belli olmaz. Gece mi gelecekler gündüz mü gelecekler bilemeyiz. Bu yüzden her an onların karşımıza çıkabileceğinin bilincinde olmamız ve nasıl önlemler almamız gerektiğinin farkında olmamız gerekir. Saygı değer avcılar halkına öncelikli tavsiyemiz evlerinde veya iş yerlerinde haşere türlerini gördükleri andan itibaren hemen harekete geçerek vakit kaybetmeden Avcılar ilaçlama şirketimizi aramalarıdır. Çünkü haşerelere müdahalede biraz zaman kaybetmek bile iyi değildir. O süre içerisinde sayıca artarlar, her yere yayılırlar ve onları ortadan kaldırmak daha zor hale gelebilir.

Avcılar ilçe halkına sağlıklı ortamlar amacıyla sunmakta olduğumuz hizmetler bütünlüğümüz ziraat mühendislerimiz tarafından geliştirilmektedir. Mühendislerimiz sürekli olarak haşere durumlarını takip etmekte ve hizmetlerimizi her zaman günümüz şartlarına uygun tutmaktadırlar. Ayrıca Avcılar ilaçlama uygulamalarını yapan personel kadromuz yalnızca eğitimli ve bu sektörde tecrübe kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Gün içerisinde her an Avcılar Böcek İlaçlama şirketimizi arayarak destek talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size hemen döner ve destek sürecinin akışı hakkında sizleri bilgilendirir.

İlaçlama